Overslaan en naar de inhoud gaan
Contacteer ons
070 224 900
(€ 0,30 p/m)
Mia, jouw AI-assistent
avatar chatbot

Ik ben Mia, jouw Center Parcs AI-assistent.

Ik sta tot uw beschikking om uw vragen te beantwoorden.

Veelgestelde vragen

Ontdek

We zijn een groot gezin. Welke Center Parcs parken zijn het meest geschikt voor ons?

Restauratie

Welke restaurants bij Center Parcs Les Bois Francs bij Les Bois Francs sluiten aan bij mijn voorkeuren?

Openingstijden

Hoe laat kan ik aankomen bij Villages Nature Paris?

Heb je een vraag ?

Onze medewerkers helpen je graag verder

070 224 900

(€ 0,30 p/m)

Maandag - Vrijdag: 09.00 - 21.00
Zaterdag: 09.00 - 17.00
Zondag: 10.00 - 17.00

50 jaar vakantieherinneringen: Mariska Polder

Family time - Laatst gewijzigd op 26 Sep. 2017

50 jaar vakantieherinneringen: Mariska Polder

Al 5 decennia lang is Center Parcs een vernieuwende vakantieaanbieder, met uitvindingen als de Aqua Mundo, de wildwaterbaan en de Market Dome. Dat betekent niet alleen 50 jaar vernieuwingen, maar ook 50 jaar van prachtige familieherinneringen. Zo ook die van Mariska Polder:

50 jaar vakantieherinneringen

‘Het is 1994, kerstavond. Na het avondeten gaan we met zijn allen zwemmen! Daarna lekker lui op de bank, met een heerlijk kopje koffie of thee, verzorgd door opa en oma.

Ons favoriete moment op Center Parcs is de karaoke avond in de cottage met de hele familie op kerstavond. We hadden 2 super mooie cottages met de hele familie op De Kempervennen. In al die jaren dat wij op Center Parcs verbleven hebben we zoveel mooie momenten beleefd waaronder de aankondiging dat onze dochter zwanger was van ons eerste kleinkind!

Center Parcs is voor ons tijd voor gezin en familie. Het blijft, na al die jaren, nog steeds leuk en daarom blijven we ook terugkomen.‘’

Benieuwd naar het Center Parcs van nu? Ontdek nu zelf Center Parcs 5.0!

Hoe ver is een park bij mij vandaan?
    Foto van een huisje op het platteland
    €25 korting op je volgende verblijf